П`ятниця, 19.10.2018
Управління освіти, молоді та спорту Чортківської  міської ради
Меню сайту
Категорії розділу
Мої статті [4]
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Статті » Мої статті

Завдання управління освіти

Пріоритетними завданнями управління освіти на 2014 р.:

  1. Збереження мережі загальноосвітніх та позашкільних закладів міста і підвищення рейтингу надання освітніх послуг даними установами для жителів міста.
  2. Здійснення управлінських заходів щодо створення умов для повного охоплення дітей дошкільного та шкільного віку відповідними напрямами виховання та навчання.
  3. Піднесення ефективності роботи вчителя щодо широкого застосування в освітньому процесі інформаційно-комп’ютерних технологій, перехід на швидкісний Інтернет.
  4. Удосконалення і розвиток змісту та форм профільного навчання відповідно до запитів старшокласників; створення відповідних матеріально-технічних і кадрових умов.
  5. Створення необхідних умов в усіх навчально-виховних закладах міста для забезпечення доступності здобуття  освіти в них дітьми, підлітками та молоддю з особливими потребами.
  6. Посилення виховної ролі закладів освіти, ефективності їх роботи з формування моральності, духовності, національної самосвідомості учнів, розвитку самоврядування в дитячих колективах; створення в загальноосвітніх закладах здоров’язберігаючого та природоохоронного екологічного середовища, культивування знань.
  7. Контроль за станом виконання законодавчих і нормативних актів про освіту керівниками навчальних закладів, спеціалістами управління освіти і  методкабінету, їх персональною відповідальністю за виконання посадових обов’язків.
  8. Забезпечення якісного підходу до підбору і розстановки керівних та педагогічних кадрів.
  9. Забезпечення якісного проведення експертних оцінок діяльності навчальних закладів під час державної атестації.
  10.  Забезпечити охоплення школярів міста заняттями за інтересами в післяурочний час гуртковою та позакласною роботою.
Категорія: Мої статті | Додав: admin (14.07.2014)
Переглядів: 122 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Форма входу
Пошук
Друзі сайту
УО © 2018
Створити безкоштовний сайт на uCoz