Неділя, 22.04.2018
Управління освіти, молоді та спорту Чортківської  міської ради
Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2014 » Листопад » 11 » Результати ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики
12:21
Результати ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові учасника

Дата народження

Назва ЗНЗ

Прізвище, ініціали вчителя

Кількість балів

Місце

Примітка

 

7 клас                                                                                                                                      

 

 

 

 

 

 

1

Гриців Юлія Олегівна

06.07.2002

Гімназія

Головень Н.М.

13

2

 

2

Мальків Юлія Сергіївна

22.04.2002

ЗОШ №2

Москвіна Т.М.

10

3

 

3

Росовський Тарас Анатолійович

28.04.2002

ЗОШ №5

Ничка О.Б.

8

5

 

4

Суха Софія Стефанівна

11.04.2002

ЗОШ №5

Ничка О.Б.

13,5

1

 

5

Боднарчук Вікторія Володимирівна

18.06.2002

ЗОШ №6

Гевко В.Р.

6

6

 

6

Жолоднек Мирослав Степанович

20.09.2002

ЗОШ №7

Зигрій Н.І.

9

4

 

7

Гребенюк Катерина Олександрівна

16.11.2001

ЗОШ №7

Зигрій Н.І.

5

7

 

8

Мельник Олег Андрійович

27.08.2001

ЗОШ-інтернат

Мартинюк П.В.

13

2

 

9

Ранюк Роксолана Романівна

20.04.2002

ЗОШ №2

Москвіна Т.М.

8

5

 

 

8 клас                                                                                                                                      

 

 

 

 

 

 

1

Бойко Андрій Іванович

07.10.2000

Гімназія

Головень Н.М.

6

5

 

2

Ігнацевич Юрій Васильович

18.04.2001

ЗОШ №2

Москвіна Т.М.

8

4

 

3

Матвіїшин Володимир Ігорович

06.08.2001

ЗОШ №2

Москвіна Т.М.

9

3

 

4

Монастирська Оксана Ігорівна

09.09.2001

ЗОШ №5

Ничка О.Б.

6

5

 

5

Драбик Христина Іванівна

24.03.2001

ЗОШ №5

Ничка О.Б.

9

3

 

6

Гевко Любов Олександрівна

26.08.2001

ЗОШ №6

Гевко В.Р.

6

5

 

7

Калинюк Юлія Вікторівна

12.09.2001

ЗОШ №7

Зигрій Н.І.

6

5

 

8

Дереворіз Назар Степанович

18.07.2001

ЗОШ №7

Зигрій Н.І.

14

1

 

9

Білінський Назар Васильович

27.10.2001

ЗОШ-інтернат

Мартинюк П.В.

11

2

 

 

9 клас                                                                                                                                      

 

 

 

 

 

 

1

Вівчар Назар Тарасович

26.11.1999

Гімназія

Головень Н.М.

17

2

 

2

Гусак Ірина Сергіївна

16.12.1999

ЗОШ №2

Москвіна Т.М.

6,5

8

 

3

Березовська Вікторія Любомирівна  

08.02.2000

ЗОШ №2

Москвіна Т.М.

4,5

9

 

4

Соболєв Павло Олександрович

01.09.2000

ЗОШ №5

Стефанишин Г.Й.

13,5

4

 

5

Нагаєвська Тетяна Ігорівна

25.11.1999

ЗОШ №5

Стефанишин Г.Й.

8

6

 

6

Караульна Каріна Василівна

29.02.2000

ЗОШ №6

Гевко В.Р.

9,5

5

 

7

Павлюк Андрій Русланович

15.11.1999

ЗОШ №7

Скриник В.Я.

22

1

 

8

Савоненко Євген Віталійьович

17.11.2000

ЗОШ №7

Скриник В.Я.

14,5

3

 

9

Дубина Вікторія Анатоліївна

11.09.2000

ЗОШ-інтернат

Мартинюк П.В.

7,5

7

 

 

10  клас                                                                                                                                      

 

 

 

 

 

 

1

Король Олександр Юрійович

27.09.1998

Гімназія

Головень Н.М.

5,5

2

 

2

Поселюжна Ілона Богданівна

06.07.1999

ЗОШ №2

Москвіна Т.М.

5,5

2

 

3

Ратушняк Ірина Михайлівна

03.12.1998

ЗОШ №5

Ничка О.Б.

4,5

3

 

4

Вітик Владислав Володимирович

31.12.1998

ЗОШ №5

Ничка О.Б.

5

1

 

5

Німанчук Віталій Йосипович

05.09.1998

ЗОШ №6

Гевко В.Р.

15

7

 

6

Нера Артур Олександрович

29.03.1999

ЗОШ №7

Зигрій Н.І.

2

6

 

7

Копирка Олег Ігорович

11.02.1999

ЗОШ №7

Зигрій Н.І.

3,5

4

 

8

Скуржанський Тарас Андрійович

17.02.1999

ЗОШ-інтернат

Мартинюк П.В.

 

 

не з’явився

9

Поповська Аліна Єгенівна

29.06.1999

ЗОШ №2

Москвіна Т.М.

4

5

 

 

11 клас                                                                                                                                      

 

 

 

 

 

 

1

Пелехата Марія Володимирівна

07.04.1998

Гімназія

Головень Н.М.

4,5

5

 

2

Гавор Михайло Іванович

16.05.1998

Гімназія

Головень Н.М.

20

1

 

3

Жаб*юк Володимир Ігорович

11.06.1998

ЗОШ №2

Москвіна Т.М.

2,5

8

 

4

Григорук Тетяна Василівна

01.03.1998

ЗОШ №2

Москвіна Т.М.

5

4

 

5

Герасимів Христина Тарасівна

27.09.1998

ЗОШ №5

Ничка О.Б.

4

6

 

6

Боднар Василь Ігорович

28.03.1998

ЗОШ №5

Ничка О.Б.

5

4

 

7

Чхайло Анатолій Анатолійович

15.05.1998

ЗОШ №6

Гевко В.Р.

8

3

 

8

Осадчук Максим Ярославович

27.04.1998

ЗОШ №7

Зигрій Н.І.

8,5

2

 

9

Кастін Владислав Олександрович

09.03.1998

ЗОШ №7

Зигрій Н.І.

3,5

7

 

10

Гнатишин Христина Юріївна

15.03.1998

ЗОШ-інтернат

Мартинюк П.В.

5

4

 

Переглядів: 246 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Форма входу
Пошук
Календар
«  Листопад 2014  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Архів записів
Друзі сайту
УО © 2018
Створити безкоштовний сайт на uCoz